Aktuality

Podpořte nás

ERROR
ERROR

Turnaj st.žaček

První červnový víkend se konal v Lanškrouně turnaj st.žaček za účasti 24 týmů z celé ČR. na kurty dorazilo 300 děvčat. Na turnaj přijely hráčky z nedalekých vesnic a měst okolo Lanškrouna jako je Žichlínek, Česká Třebová, Svitavy, Hradec Králové, ale také z Brna, Přerova, Nového Jičína, Uničova, Prahy, Šternberka, Olomouce a Plzně. Nastoupilo i KCM Pardubického kraje, čtyři družstva reprezentace a také dva domácí týmy z Lanškrouna. Naše děvčata se umístila v obrovsjé konkurenci na 21.místě.

Turnaj vyhrál Šternberk, 2.místo Lanškroun A a na 3.místě Reprezentace "B"

Fotky z turnaje jsou uložené v Galerii

1.7. 2019

ERROR

Nábor do přípravky

Máš ráda kolektiv?  Baví tě hrát si s míčem?  Chceš poznat nové kamarádky ?

Zveme všechna děvčata  3. – 5. tříd do přípravky volejbalu.
Trénujeme  každé úterý od 15,00 hod nebo ve čtvrtek od 15,00 hod na hřišti u kostela. Náš oddíl se zapojil do celostátního projektu ''Minivolejbal v barvách'', o kterém jste jistě slyšeli ve veřejných médiích. Projekt je zaměřen na podporu volejbalu a rozšíření členské základny v celé ČR.                               

Za kolektiv trenérek volejbalu:  O. Polýnková - trenérka přípravky                                                                             tel. 737 931 609

27.5. 2019

ERROR

Herní sezona 2018/2019

Skončila herní volejbalová sezóna pro všechny věkové kategorie. Největšího úspěchu dosáhla děvčata v kategorii kadetek, vybojovala krásné  3.místo 

                          Gratulujeme holky !! 

Starší žákyně v konkurenci 12.týmů obsadila  6.místo. Mladší žákyně (začínající volejbalistky, skoro pro všechny, to byla vůbec první herní sezóna) se umístila na 11. místě z 12 týmů.

 

28.4. 2019