Aktuality

Podpořte nás

ERROR

Tréninky v tělocvičně

Od příštího týdne od pondělí 30.9. začínáme trénovat v tělocvičnách. Rozpis trénování, kdo, kde a kdy najdete v záložce "TRÉNINKY" wink

26.9. 2019

ERROR

Turnaj st.žaček Zábřeh

V neděli 9.6.2019 se současně konal v Zábřeze turnaj st. žáyň a žáků. V dívčí kategorii byly pouze 3 týmy z Šumperka, Přerova a Uničova. Holky obsadily 2.místo přičemž je od prvenství v turnaji dělil  pouze jeden set. I tak za velkého vedra holky předvedly skvělý výkon.

Po dohrání chlapeckého i dívčího turnaje  se odehrál smíšený turnaj st. žáků a žákyň. Kluci z Kojetína, Zábřeha a Olomouce se nalosovali do šesti týmů s děvčaty a všichni si poprvé vyzkoušeli, jak se hrají "smíšenky"  Na všech hráčích a hráčkách bylo vidět vysoké nasazení, nic nezkazit, dohrávat každý míč a  hlavně nenechat ho spadnout na zem...                                                                                                             "Kéž by tak všichni hráli po celou sezónu" posteskli si přihlížející trenéři wink Nicméně závěrečný smíšený turnaj byl příjemnou tečkou za herní sezónou 2018/2019

 

Fotky zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2455980017767579&type=3

a taktéž v "Galerii"

1.7. 2019

ERROR

Barevný minivolejbal

V neděli 9.6.2019 se konal v Zábřeze turnaj v barevném minivolejbale. Hrál se červený volejbal, žlutý a oranžový. Pro některé naše hráčky přípravky to byl první opravdová turnaj :-), nervozita na nich byla znát už ráno na nádraží v Července. 

Červený volejbal -   5.týmů z Olomouce, Zábřeha, Šumperka A, B a Uničova ( Veronika Bartlová, Elen Kinclová) Ve finále si holky vybojovaly 1.místo - gratulujeme !!!

Oranžový volejbal - největší skupina 11. týmů (kluci, holky dohromady) Zábřeh A, B, C, Olomouc A, B, C, Šumperk A, B, C a Uničov A - Jolanka Menšíková a Nikolka Kejvalová, Uničov B - Justýnka Chytilová a Verunka Vozarová

Konečné umístění: Uničov B - obsadil  6.místo a Uničov A - obsadil 11.místo (pro holky to byl první turnaj ve volejbale)

Žlutý volejbal - zde byly pouze dva týmy, jeden ze Zábřeha a druhý byl smíšeny Uničov+Šumerk. Tato barva hrála dohromady s oranžovým volejbalem, ale hodnocena byla zvlášť.

Smíšený tým Uničov+Šumperk - Bára Kinclová a Adrina Průšová obsadil krásné 2.místo.

 Fotky z turnaje na odkaze: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2455980017767579&type=3

a taktéž v "Galerii"

1.7. 2019